Starburst ei ole kade  

Kes või mis on starburst, vahest üks Tõravere observatooriumis kasutusel olev astronoomiline mõiste? Ei. Need, kes hasartmängudega tuttavad, ütlevad kohe, et tegu on ühe levinuima slotiautomaadiga maailmas.

Mänguautomaadi töötas välja Rootsis loodud firma Net Entertainment. Oma tööd alustas see 1996. aastal ning võttis eesmärgiks jõuliselt online kasiinod hulka tungida. Hiljem muutis see pisut eesmärke ning keskendus täielikult tehnilisele küljele, programmeerimisele ja mängude loomisele. Järgnev näitas, et otsus oli õige ning selle kinnituseks tuntaksegi kogu maailmas mängu Starburst.

 

Esimesel silmapilgul näib mäng väga lihtsakoeline, kuid see on kõigest mängija esmaseks uinutamiseks. Tõeliseks klassikaks muutunud Starbursti seltsis võib meelt lahutada päris pikalt.

 

Starburst on klassikaline viie rullikuga slotimäng, kus on kümme erinevat valikut panuseliine. Omapärane on see, et võite ei loeta üksnes vasakult paremale, vaid ka paremalt vasakule. Samuti on võiduks tarvis vaid kolme ühesugust järjestikustel rullikutel asetsevat sümbolit.

 

Selline pakkumine meelitaks ka kõige suurema skeptiku mängu proovima, kuna enamik mänguautomaate nii lahked ei ole. Ühtlasi pole mängu juures koonerdatud kujundusefektidega – kõik särab, vilgub ja helendab.

 

Nagu kirss tordil on mängul wild-sümbol, milleks on käesolevas mängus täheke, mis toimibki nagu wild-sümbolid ikka. See tähendab, et ta asendab sobiva juhuse korral panuseliinil ükskõik, mis märki. Ent lisaks sellele katab täht ilmumise korral tervet rullikut, mis annab suurema võiduvõimaluse ning tõstab võidukoefitsienti.

 

Arvate, et sellega tema tähelend lõppeb? Sugugi mitte. Pärast võidusümboli saamist võite saada ka ühe tasuta spinni, mis annab veel ühe võimaluse võitmiseks juurde. Ent arvesse tuleb võtta seda, et lisaspinni ajal maksab automaat välja vaid kõige tugevamale panuseliinile jäänud võidu. Hea uudis on aga see, et võitu arvestatakse sellel liinil mõlemas suunas ehk kaks korda rohkem kui teistes mängudes.