Mis on online kasiino?

Elame ajal, mil internetis saab lisaks töötamisele, sisseostude tegemisele ja igapäevaasjade ajamisele ka meelt lahutada. Selleks on mitmeid erinevaid viise – mängud, muusika, video, kihlveoportaalid ja ka online kasiino. Viimane võib paljudele üllatusena tulla, kuid tegelikult on juba ammu võimalik kasiinoelamusi oma kodus kogeda.

Internetis on tavalised kasiinod, kuid erinevus seisneb selles, et kõik toimub elektrooniliselt ning mängude mängimiseks pole tarvis kodunt väljuda. Online kasiino ehk virtuaalse või netikasiino mängimine on lubatud vaid neile, kel täitunud 21 aastat nagu ka tavalistes kasiinodes.
Online kasiinode mänguvalik
Mängude loojad on hoolitsenud selle eest, et kasiinoportaalid ning -mängud töötaksid mitte ainult arvutites, vaid ka nutiseadmetes. Samuti on hoolikalt mõeldud efektsele graafikale ja helidele. Mänge muudetakse vastavalt klientide soovitustele ning need on arusaadavad ka algajate jaoks.
Ühtemoodi langevad kasiino kütkeisse uued mängijad ja ka kogenud mängurid, kuna pakutavate mängude valik on lai ning seda täiendatakse pidevalt uutega, mistõttu ei hakka mängijatel kunagi igav. Ainult paar hiireklikki ning mängija võib ühelt mängult lülituda teisele, proovides lühikese aja jooksul oma õnne ja intuitsiooni erinevate mängude peal.
Netikasiinod pakuvad erinevat tüüpi hasartmänge. Kõige populaarsemad mängud töötavad nii tavalistes mänguautomaatides kui ka internetis üsna ühtemoodi, olgu need siis slotimängud või rulett, blackjack või teised kaardimängud. Internetis on kõige populaarsem kaardimäng pokker, millest on ka erinevad meeliköitva videopokkeri versioonid.
Kas mängimine on turvaline?
Paljudes riikides piiratakse hasartmängude mängimist ning keelatakse näiteks välismaal registreeritud kasiinoportaalide kasutamine. Eestiski on keelde – näiteks pole enamikel välismaistel portaalidel Eestis tegutsemise luba. Konto võib küll teha, kuid võitudelt tuleb maksta erinevalt kohaliku loaga kasiinodest tulumaksu. Kui neil aga riiklik luba puudub, ei ole seadusega tagatud, et võidud sulle välja makstaks.
Üldiselt leiab head ja turvalised kasiinod otsinguportaali abiga kiiresti üles. Enamasti on populaarsemad ja suuremad ka kõige turvalisemad.
Soovitame hoolikalt mõelda, kui suure rahasumma oled valmis sedasorti meelelahutusse panustama. Puhka vastutustundlikult ning väldi liigseid probleeme!