Kuidas tagavad netikasiinod mängijate turvalisuse?            

Viimastel aastatel räägitakse üha enam internetikasutajate andmete turvalisusest ja privaatsusest, mis puudutab ka neid, kes kasutavad kodu- või välismaiseid kasiinoportaale. Tänapäeval on hulk inimesi, kes aeg-ajalt mõnes hasartmänguportaalis meelt lahutavad ning kõik need peavad portaalis registreerima ning neil tuleb sealjuures jagada ka oma isiklikke andmeid. Kui turvaline see on ning kuidas hoolitseb kasiino mängijate andmete kaitse eest? Loe edasi ja saad teada!

Kasiinoportaali kasutajat luues küsitakse meilt erisugust informatsiooni – nime, e-posti aadressi, vahel ka isikukoodi. Sisse- ja väljamakseid tehes tuleb anda oma kontonumber. Kogu informatsiooni, mida jagame, töödeldakse ning säilitatakse. See omakorda tekitab küsimuse, kui turvaline on nende asutustega oma andmete jagamine.

            Andmete turvalisus netikasiinosid kasutades

Vastates eelnevale küsimusele – netikasiinode (online kasiino) kliendina oma andmete turvalisuse pärast muretsema ei pea. Vähemalt juhul, kui kasutad usaldusväärset rahvusvahelist või Eesti kasiinoportaali, millel vastavad litsentsid olemas. Enne, kui hakkad mõne kasiino kliendiks, tutvu selle kohta saadaoleva informatsiooniga, et veenduda portaali turvalisuses.

Miks pole enamikel juhtudel kasiino turvalisuse pärast tarvis muretseda? Seetõttu, et kasiinosaitide valik on lai ning nad kõik soovivad näida usaldusväärsed ja meelitada enda juurde võimalikult palju kliente. Virtuaalses keskkonnas liigub informatsioon väga kiiresti ning ükski kasiino ei soovi külastajaid pettes oma mainet rikkuda. Nii ei jäägi neil muud üle, kui järgida seaduseid ja reegleid, et oma tegevuse jaoks üldse lubagi saada.

Netikasiinod nii Eestis kui ka mujal maailmas mõistavad, millega riskivad, ning teavad peamiseid probleeme, millega oma tegevuses kokku peavad puutuma, näiteks petturid või nende internetikülge ründavad häkkerid. Sel põhjusel on kasiinod kogu maailmas kasutusele võtnud eri turvasüsteeme ning krüpteerivad andmed, mis kaitsevad neid seesuguste ohtude eest. Eriti hoolsalt kaitstakse kõiki makseid, mistõttu ei pea muretsema selle tegevuse turvalisuse pärast seni, kuni kasutad usaldusväärseid, tuntud ja litsentseeritud netikasiinosid.