Kaasahaarav rulett!

Ruletti võib pidada kasiinode ja mängusaalide keskpunktiks ja kuningannaks. Õnne ruletilaua juures tahaks proovile panna igaüks, kes kasiinosse astub. Tegelikult ei ole isegi vahet kas seda teha tava- või internetikeskkonnas, rulett on alati mängijaid enda juurde meelitanud ning tõenäoliselt see niipea ei muutu.

Alguses on isegi keeruline aru saada, miks see nii on, sest tõenäosus, et sa valid välja õige värvi- ja numbrikombinatsiooni tundub väga väike. Tegelikult võiduvõimalus on palju suurem, sest pakutakse erinevaid panustamisvõimalusi, mis tõstavad ka võiduvõimalust.

Ruletilaua kohta on alati räägitud erinevaid müüte, mõned neist oleme kirja pannud allpool.

 

  1. Üks nimetustest, mida kasutatakse rääkides ruletist veel tänapäeval on Kuradi ratas. Miks? Sest kõikide ruleti rattal olevate numbrite kogusumma on 666.
  2. Peale seda kui 19. sajandil hasartmängud muutusid väga populaarseks ning Monte Carlo oli hasartmängude meka, kus ruletil oli eriline roll, käisid kuulujutud, et isegi kasiino omanik müüs oma hinge kuradile, et ta saaks mängida roulette ja ka võita.
  3. Euroopa ja Ameerika ruletid on erinevad. Ameerika ruletil on üks rohelist värvi lisaväli.
  4. 2012. aastal püstitati rekord ühes Las Vegase kasiinos – ruletiratas jäi seitse korda järjest seisma ühele ja samale numbrile, milleks oli 19! Tõenäosus, et selline asi juhtuda saab on grandioosne – 3 000 000 000 :1! Uskumatu!
  5. Arvatakse, et edukaks ruletimänguks on olemas erinevad strateegiad, mida kasutada. Mõnd lühikest aega see võib muidugi toimida, kuid tegelikult ei ole matemaatilisi võimalusi välja arvutada, millal ratas seisma jääb.
  6. 46% regulaarsetest ruleti mängijates on… naised! Seega arusaam, et hasartmängud ja kasiino on vaid meeste meelelahutusviis on täiesti väär!
  7. Mänguratas peab olema loodis, kuna muidu rattal olev pall võib kukkuda taskutesse, millel on tasakaal loodist väljas. Tähelepanelikud silmad panevad seda tähele ning võivad ära kasutada seda – nii võites nagu ausal, kuid tegelikult ebaausal viisil.
  8. Euroopas kasiinorulett on populaarsem kui Ameerikas. Võimalik, et see on sellepärast, et Euroopas mängitakse seda juba 18. sajandist.
  9. Kord otsustas üks sõprade punt sohki teha ja osaleda ruleti mängus. Nad võitsid miljoni! Kuid… nad jäid siiski vahele, sest selge on see, et seda tüüpi mängu mängimine tõmbab tähelepanu ning võidetud summa ei olnud samuti väike. Ei ole vaja alahinnata kasiino valvesüsteemi! Nad on tõelised professionaalid ja tunnevad sohitegijad kiiresti ära.