Alternatiivsed viisid, kuidas koguda kokku raha maja ehitamiseks

Enamus unistavad päris oma kodust, kuid kahjuks peavad osad inimesed selle soovi maha suruma ühe põhjuse tõttu: pole piisavalt raha. Nii sunnitaksegi end elama üürikorteris, salamisi unistades oma kodust.

Isegi, kui palganumber ei ole aga väga kõrge, on mõningaid alternatiivseid viise, kuidas võid kokku koguda aja jooksul piisava summa, millega ehitada päris oma pesa. Loetleme alljärgnevalt mõned sellised meetodid, mis võivad sind aidata või vähemalt inspireerivad sind otsima eriskummalisi võimalusi.

Hakka vabakutseliseks

Internetiajastu on toonud ühe imelise uuenduse: nüüd on võimalik leida tööd igast maailma nurgast, kui sul on oskuseid, mida keegi soovib kasutada. Näiteks kui sa oled detailne ja tugeva analüütilise mõtlemisega, võid sa leida internetist tööotsi, kus otsitakse andmete analüüsijat, andmebaasi koostajat, infokogujat vms.

Samuti on mitmeid välismaiseid veebiportaale, kus ühendatakse omavahel vabakutselised ja tööandjad. Mõtle sellele, mida sulle meeldib teha ning milles sa oled tugev. Vabakutselisena ei ole su tööaeg piiratud ning võid teha väikeseid tööotsi ka õhtul pärast oma päevatöölt koju saabumist!

Loo väike veebipood

Sarnaselt eelmisele soovitusele on ka see raha teenimise viis seotud internetiga. Kui sa oled osav meistrimees ja sulle meeldib nokitseda käsitööga, võid luua omaenda väikese veebipoe, mille kaudu oma loomingut müüa. Üks kõige tuntumaid taoliseid rahvusvahelisi portaale on Etsy, kuhu on kogunenud tuhanded käsitööloojad. Kui sa ei soovi rahvusvahelise saatmisega tegeleda, siis võid aga panna kuulutused üles meie enda Eesti kuulutuseportaalidesse ning teenida niimoodi natuke lisaraha.

Tee spordiennustusi

Selle meetodi puhul peame kõigepealt hoiatama, et hasartmängud nagu spordiennustused võivad tekitada siiski sõltuvust ning tegemist ei ole 100% kindla võimalusega raha teenida, vaid pigem üksnes meelelahutusviisiga. Paraku tuleb leppida võimalusega raha hoopistükkis kaotada.

Kui sa hoiad aga spordimängudel silma peal ja tead üht-teist spordimaailmast, võivad spordiennustused olla lihtne viis, kuidas teenida raha. Nii mõnedki osavamad ja parema õnnega mängurid on leidnud spordiennustustest korraliku lisaraha teenimise võimaluse. Pead seda varianti võtma lihtsalt ülima ettevaatlikusega, vältimaks, et mängid hoopis oma raskelt teenitud raha maha.

Isegi, kui sul napib hetkel raha, ära mata oma unistust maha. Otsi võimalusi enda ümber ning saad varsti alustada unelmate kodu rajamist!